Kasper Tochowicz

Cześć, nazywam się Kasper. Od dziecka byłem w mniejszym lub większym stopniu związany ze sportem. Debiutując w czerwcu 2017r. na zawodach triathlonowych w największych snach nie przypuszczałem, że ta przygoda rozwinie się tak, że rok później będę w stanie walczyć o miejsce na podium podczas większości zawodów triathlonowych.

Moje największe osiągnięcia sezonu 2018 to zwycięstwo w zawodach Enea Bydgoszcz Triathlon na dystansie 1/4IM oraz zajęcie drugiego miejsca wśród amatorów na zawodach 5150 Warsaw.

Docelowym startem tego sezonu jest 1/2IM (1900m pływania, 90km jazdy rowerem oraz 21.1km biegu) na zawodach w Luksemburgu, gdzie będę próbował zdobyć kwalifikację na Mistrzostwa Świata w Nicei. Głównie startuję jednak na krótszych dystansach, ponieważ jestem w takim wieku, kiedy wciąż mogę rozwijać szybkość, a na wytrzymałość przyjdzie jeszcze czas. W tym roku spotkacie mnie w pierwszej części sezonu na zawodach w Heilbronn (Niemcy), Luksemburgu, Bydgoszczy, Wrocławiu oraz Mietkowie.

Z miesiąca na miesiąc podchodzę coraz poważniej do triathlonu, staram się rozwijać i poprawiać w każdej sferze, czego efekty widzę podczas każdego startu. Z tego właśnie względu wybrałem Martombike – rewelacyjnej jakości odzież, która zapewnia mi poczucie komfortu podczas treningów oraz zawodów, a także ułatwi mi spełnienie jednego z marzeń, zdobycie kwalifikacji na Mistrzostwa Świata na dystansie 70.3 w roku 2019!