Jak zrealizować własny projekt

Martombike realizuje projekt od pojedynczej sztuki. Jeśli jesteś w stanie stworzyć projekt w Adobe Illustrator lub Corel Draw, całość możesz wykonać sam korzystając z gotowych template dostępnych na stronach wybranych produktów. Trzymaj się wytycznych projektowych a zlecenie uda się zrealizować możliwie szybko!

Najważniejsze wytyczne:

 • Logotypy powinny być w krzywych, lub w png lub edytowalnym Tiff o wysokiej rozdzielczości. Jako nieliczni drukujemy w wysokiej rozdzielczości, dlatego jakość grafik dostarczonych przez Was ma dla nas znaczenie.
 • Jeśli używasz logotypów zewnętrznych firm, musimy mieć zgodę na ich użycie.
 • Nasz logotyp znajduje się na każdej sztuce odzieży którą produkujemy. Oczywiście robimy to tak, by nie zaburzał grafiki.

Jeśli nie jesteś w stanie wykonać do końca projektu sam, lub chciałbyś, byśmy wykonali go za Ciebie, obowiązują opłaty zgodne z cennikiem.

Cenniki obowiązujące na rok 2020.

Kolarstwo i Triathlon Bieg i Triathlon Wrotkarstwo, Łyżwiarstwo, Slalom Gigant

Etapy produkcji:

 • Wstępne ustalenie zapotrzebowania. To pomoże projektować na docelowych konstrukcjach
 • Projekt i akceptacja klienta ostatecznej wersji projektu (mail z akceptacją jest warunkiem rozpoczęcia dalszego etapu). Przykład projektu do akceptacji.

Projekt 2

 • Uzupełnienie rozpiski na naszym szablonie zamówienia.
  Uzupełnij ten formularz!

  Jest to konieczne, by sprawnie rozpocząć produkcję. Pozwala to również zweryfikować poprawność zamówienia, ustalić termin, sposoby dostawy.

 • Przedpłata 25 % wysokości zlecenia. W trakcie produkcji nie możemy już nic zmienić. Produkcja trwa przeciętnie 5 tygodni, jednak jej proces rozpoczyna się zaraz po przyjęciu zlecenia. Już wtedy przygotowujemy materiały pod sublimację, kroimy konstrukcje wybrane przez klienta. Czas produkcji uzależniony jest od kilku czynników, jednym z nich jest  przede wszystkim czas, w jakim zamówienie zostanie złożone. W szczycie  sezonu ten okres wynosi między 6 a 10 tygodni.
 • Przed otrzymaniem przesyłki wystawiamy ostateczną fakturę. Po uregulowaniu, cieszycie się z najlepszych strojów w Polsce.

Istnieje możliwość przyspieszenia produkcji, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą + 30 % wartości zlecenia. Dlatego jeśli wiesz, że startujesz w lipcu w triathlonie, dobrze jest zająć się realizacją produkcji kombinezonu nieco wcześniej.


Poniżej znajdują się przykładowe designy, opierając się na nich możesz zapłacić mniej za projekt.

Przykładowe grafiki