Jak zrealizować własny projekt

Martombike realizuje projekt od pojedynczej sztuki. Jeśli jesteś w stanie stworzyć projekt w Adobe Illustrator lub Corel Draw, całość możesz wykonać sam korzystając z gotowych template dostępnych na stronach wybranych produktów. Trzymaj się wytycznych projektowych a zlecenie uda się zrealizować możliwie szybko! Najważniejsze wytyczne:
  • Logotypy powinny być w krzywych, lub w png lub edytowalnym Tiff o wysokiej rozdzielczości. Jako nieliczni drukujemy w wysokiej rozdzielczości, dlatego jakość grafik dostarczonych przez Was ma dla nas znaczenie.
  • Jeśli używasz logotypów zewnętrznych firm, musimy mieć zgodę na ich użycie.
  • Nasz logotyp znajduje się na każdej sztuce odzieży którą produkujemy. Oczywiście robimy to tak, by nie zaburzał grafiki.
Jeśli nie jesteś w stanie wykonać do końca projektu sam, lub chciałbyś, byśmy wykonali go za Ciebie, obowiązują opłaty zgodne z cennikiem. Kolarstwo Biegi i Triathlon Wrotkarstwo, Łyżwiarstwo, Slalom Gigant Etapy produkcji:
  • Wstępne ustalenie zapotrzebowania. To pomoże projektować na docelowych konstrukcjach
  • Projekt i akceptacja klienta ostatecznej wersji projektu (mail z akceptacją jest warunkiem rozpoczęcia dalszego etapu). Przykład projektu do akceptacji.
Projekt 2
  • Uzupełnienie rozpiski na naszym szablonie zamówienia. Uzupełnij ten formularz! Jest to konieczne, by sprawnie rozpocząć produkcję. Pozwala to również zweryfikować poprawność zamówienia, ustalić termin, sposoby dostawy.
  • Przedpłata 25 % wysokości zlecenia. W trakcie produkcji nie możemy już nic zmienić. Produkcja trwa przeciętnie 5 tygodni, jednak jej proces rozpoczyna się zaraz po przyjęciu zlecenia. Już wtedy przygotowujemy materiały pod sublimację, kroimy konstrukcje wybrane przez klienta. Czas produkcji uzależniony jest od kilku czynników, jednym z nich jest  przede wszystkim czas, w jakim zamówienie zostanie złożone. W szczycie  sezonu ten okres wynosi między 6 a 10 tygodni.
  • Przed otrzymaniem przesyłki wystawiamy ostateczną fakturę. Po uregulowaniu, cieszycie się z najlepszych strojów w Polsce.
Istnieje możliwość przyspieszenia produkcji, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą + 30 % wartości zlecenia. Dlatego jeśli wiesz, że startujesz w lipcu w triathlonie, dobrze jest zająć się realizacją produkcji kombinezonu nieco wcześniej.
Poniżej znajdują się przykładowe designy, opierając się na nich możesz zapłacić mniej za projekt. Przykładowe grafiki