Kombinezon TRI AERO WOMAN

Najwyższej klasy kombinezon triathlonowy 

Kobieta

Kombinezon

Pro Tour

Dla zaawansowanych

Ciepło

POBIERZ WYKROJNIK

Damski kombinezon triathlonowy z rękawkami o najwyższym standardzie. Anatomiczna linia cięcia jest dopasowana do ciała triathlonistki i skonstruowana tak, by na każdym etapie triathlonu dawał maksimum komfortu. Zamiast stójki użyliśmy cienkiej, komfortowej lamówki, a zamek zabezpieczyliśmy plisą w górnej części. Boki górnej części wykonane są z szybko odprowadzającej wilgoć siatki. Rękawki, przód i plecy wykonane są z włoskiego materiału Vita, odpornego na działanie wody słonej oraz chlorowanej. Zastosowanie tej dedykowanej do triathlonu dzianiny nie powoduje dyskomfortu podczas ruchu rękoma przy kraulu, a dodatkowo układa się idealnie na ciele zawodniczki, co daje większą opływowość. Był to element, który przyczynił się do powstania linii kombinezonów AERO.

Na tyle umieszczone są dwie kieszenie, również wykonane z siatki, by nie nabierały wody. Dwie dodatkowe kieszenie znajdują się na udzie. Komfort sięgania po żele gwarantowany! Każda z kieszeni jest zaprojektowana w formie AERO – gdy są puste przylegają idealnie do materiału głównego.

Wkładka o grubości zaledwie 7mm doskonale chroni przed otarciami podczas jazdy na rowerze i w żaden sposób nie przeszkadza podczas biegu. Wkładka IronMan PRO wykonana jest w technologii thermomoldingu i jest perforowana, co wpływa na zwiększenie oddychalności. Wysoka elastyczność gwarantuje, że kombinezon będzie pracował razem z zawodniczką.

Nogawki zakończone są taśmą Antyslip, która przytrzymuje je we właściwym miejscu i nie powoduje odparzeń. Dzianina główna dołu kombinezonu to włoski Shield TriAction, charakteryzujący się specjalnym splotem o 33% gęstszym, niż dotychczas używane Lycry triathlonowe. Dodatkowo, dzięki pokryciu teflonem woda nie jest wchłaniana od razu w struktury splotu dzianiny, tylko spływa po jej powierzchni.

W tej chwili śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, na podstawie opinii naszych ambasadorów marki oraz klientów, że jest to jeden z najlepszych kombinezonów dostępnych na rynku.

Zalety

 • Maksymalny komfort
 • Model profesjonalny, dopasowany
 • Najlepsze sportowe dzianiny używane w triathlonie
 • Kieszenie z siatki na plecach oraz na udzie
 • Zamek na przodzie, ułatwiający zakładanie
 • Model z rękawkami
 • Antypoślizgowa taśma Antyslip na końcach nogawek, zapobiegająca ich podciąganiu się
 • Komfortowa wkładka

Cechy

Elementy sublimowane
Elementy sublimowane

Barwienie sublimacją to proces nieodwracalny, trwale barwiący wierzchnią warstwę białego materiału. To dzięki temu możemy zrealizować praktycznie dowolny projekt graficzny, a efekt będzie niezwykle trwały. Minusem sublimacji jest niska odporność na tarcie.

Elastyczność
Elastyczność

Dzięki dobranym w produkcji materiałom, wkładka posiada wyższą od przeciętnej elastyczność, która zapewnia zwiększony komfort.

Moisture Management Fabric
Moisture Management Fabric

Materiały z tą technologią mają specjalną strukturę po obu stronach dzianiny. W takiej konstrukcji tkanina jest w stanie przetransportować wilgoć z wewnętrznej powierzchni na zewnątrz. Dzięki temu utrzymuje skórę suchą, co znacznie zwiększa komfort użytkowania.

Thermocontrol
Thermocontrol

Produkty z tym znakiem oznaczają użycie materiałów regulujących temperaturę.

Wkładka długodystansowa
Wkładka długodystansowa

Wkładka gwarantuje komfortową jazdę przez kilka godzin.

Termomodeling
Termomodeling

Produkty z tym znakiem oznaczają użycie materiałów regulujących temperaturę.

Pielęgnacja

 • Prać w 30° C na delikatnym cyklu, a jeśli chcesz największej trwałości, pierz swoje ulubione stroje ręcznie
 • Nie stosować płynu do płukania tkanin
 • Pierz ciemne i jasne kolory osobno
 • Nie wybielać
 • Nie czyścić chemicznie
 • Nie suszyć w suszarce
 • Nie prasować

  Jesteś zainteresowany lub masz pytania? Napisz do nas