Koszulka kolarska 215.11 Woman Pro Tour

Koszulka z długim rękawem

Góra

Kobieta

Dla zaawansowanych

Dla aktywnych

Ciepło

Chłód

POBIERZ WYKROJNIK

Opór wiatru jest jedną z największych przeszkód podczas wyścigu kolarskiego. Kolarka, która kiedykolwiek musiała zmagać się z „wiatrem w twarz”, zaczyna myśleć o aerodynamice. Nowoczesne materiały i rozwiązania technologiczne pozwalają tworzyć coraz doskonalsze konstrukcje. To właśnie z myślą o tym stworzyliśmy model 215.11 PRO Tour.

Koszulka 215.11 ma zupełnie inną linię cięcia niż standardowe koszulki dostępne na rynku. Przykryty zamek AutoLock, łączenia rękawów, i doskonałe dopasowanie gwarantuje najlepsze osiągi aerodynamiczne. Konstrukcja tej koszulki jest tak pomyślana, by na przodzie pojawiała się minimalna ilość szwów. Dzięki temu strumień wiatru, odpowiednio kierowany szwem rękawa, „opływa” ciało kolarki. W przypadku aerodynamiki nie ma kompromisów. Znacznie łatwiej zyskać kilka sekund gdy opór powietrza sprawia mniej problemów.

Koszulka 215.11 PRO TOUR jest przeznaczona dla profesjonalistek i zaawansowanych rowerzystek. Wykonana przede wszystkim z włoskiej dzianiny Asteria, która przylega do ciała zawodnika. Rękawy długie są tak innowacyjnie skrojone, by nie trzeba było wykańczać ich jakimkolwiek podwinięciem. W koszulce zastosowaliśmy system aktywnych szwów, co przy odpowiednio gęstym splocie gwarantuje elastyczność i dopasowanie koszulki. Na plecach znajduje się kieszeń dzielona na 3 części.

Plecy koszulki wykonane są z dzianiny Goccia o fakturze piłki golfowej, co zwiększa oddychalność i odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Standardowo stosujemy w tym modelu zamek rozdzielczy włoski (przykryty materiałem). Dół koszulki zakończony jest elastycznym paskiem silikonowym, przytrzymującym koszulkę we właściwym miejscu. Elementy odblaskowe na plecach oraz dodatkowo panel pod kieszenią wykonany jest z materiału sublimowanego z odblaskiem.

Zalety

 • Aerodynamiczna konstrukcja, bardzo dopasowana
 • Rękawki nie podwijane, cięte laserem
 • Przewiewna siatka na plecach

Cechy

Elastyczność
Elastyczność

Dzięki dobranym w produkcji materiałom, wkładka posiada wyższą od przeciętnej elastyczność, która zapewnia zwiększony komfort.

Elementy sublimowane
Elementy sublimowane

Barwienie sublimacją to proces nieodwracalny, trwale barwiący wierzchnią warstwę białego materiału. To dzięki temu możemy zrealizować praktycznie dowolny projekt graficzny, a efekt będzie niezwykle trwały. Minusem sublimacji jest niska odporność na tarcie.

Thermocontrol
Thermocontrol

Produkty z tym znakiem oznaczają użycie materiałów regulujących temperaturę.

Pielęgnacja

 • Prać w 30° C na delikatnym cyklu, a jeśli chcesz największej trwałości, pierz swoje ulubione stroje ręcznie
 • Nie stosować płynu do płukania tkanin
 • Pierz ciemne i jasne kolory osobno
 • Nie wybielać
 • Nie czyścić chemicznie
 • Nie suszyć w suszarce
 • Nie prasować

  Jesteś zainteresowany lub masz pytania? Napisz do nas