Producent odzieży kolarskiej

Producent odzieży kolarskiej – sklep Martombike zaprasza

Aktywność fizyczna z każdym sezonem staje się coraz bardziej popularna. Dziś mnóstwo osób deklaruje, że regularnie uprawia któryś ze sportów – bieganie, piłkę nożną, tenis, czy kolarstwo. Chociaż jesteśmy zdania, że każda aktywność, której skutkiem jest ruch, powinna być doceniana, to szczególną sympatią darzymy właśnie kolarstwo. Według nas – a jesteśmy m.in. producentem odzieży kolarskiej, o czym trzeba pamiętać – to wspaniały sport ogólnorozwojowy, który świetnie buduje kondycję, wytrzymałość, ale też poprawia zdrowie i rozwija sylwetkę. Warto wspomnieć także o współpracy oraz komunikacji w zespole – kluczowych czynnikach w dyscyplinach drużynowych.

Trzeba też wiedzieć, że uprawianie kolarstwa na wysokim – choć wciąż amatorskim – poziomie, wiąże się z koniecznością wyboru właściwej odzieży kolarskiej. Jeżeli chcemy regularnie poprawiać swoje osiągi i cieszyć się przyjemnością płynącą z jazdy, musimy wybrać odzież, która zapewni nam maksymalny komfort. Mając takie podejście, postanowiliśmy założyć firmę, która będzie produkowała najlepszą odzież rowerową na rynku. Jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Martombike – producent odzieży kolarskiej, którego warto poznać

Nasza przygoda zaczęła się ponad piętnaście lat temu, kiedy zdecydowaliśmy się na założenie działalności pod szyldem Martombike. Choć dzisiaj nasz asortyment jest dużo szerszy, to początkowo chcieliśmy się zająć wyłącznie produkcją technicznej odzieży kolarskiej. Co prawda nasze plany ewoluowały, jednak odzież rowerowa wciąż stanowi trzon oferty. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć dla Was kolekcje ubrań najlepsze z możliwych, a w przypadku spersonalizowanych zamówień kierować się Waszymi wskazówkami i spełniać Wasze oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

Wysokiej klasy odzież kolarska – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Oferujemy odzież przeznaczoną dla kobiet i mężczyzn. Projektujemy zgodnie ze wskazówkami ludzi sportu, chcąc w stu procentach spełniać ich potrzeby. W naszej odzieży rowerowej znajdziesz wiele sprytnych rozwiązań jak np. guma silikonowa wszyta na dole bluzy, która zapobiega jej przypadkowemu podwinięciu, czy też pojemne, odpowiednio ulokowane kieszenie. Co ważne, korzystamy wyłącznie z materiałów spełniających najwyższe standardy. Są to tkaniny o odpowiednich właściwościach termoregulacyjnych. Nasze konstrukcje biorą pod uwagę kwestie aerodynamiki, dzięki czemu są wybierane również przez zawodowych kolarzy. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości bez żadnych kompromisów – nie czekaj, tylko ruszaj na zakupy w sklepie Martombike.

Zajmujemy się również produkcją odzieży kolarskiej dla teamów startujących w zawodach. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu współpracą – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły tej wyjątkowej oferty. Serdecznie zapraszamy!