TWORZYMY
Z PASJI DO SPORTU

Na polskim rynku działamy od 2004 roku. Od tego czasu nieustannie wdrażamy nowe materiały, inwestujemy
w innowacyjne technologie i poszukujemy efektu, który czyni różnicę.

Założyliśmy firmę z pasji do sportu. Kolarstwo stanowi niezwykle ważny składnik naszego życia. Sekret naszej marki jest prosty, jest nim prawdziwa historia, napisana przez życie oraz ludzi pełnych pasji. Twórcami marki Martombike są Marek Łagódka oraz Tomasz Skoczylas, do dziś zaangażowani całym sercem w rozwój firmy. Wszystkie oferowane przez nas produkty szyte są w całości w Polsce. W naszej manufakturze zatrudniamy 23 osoby. Co nas wyróżnia? Własna produkcja, autorski know-how oraz dział R&D, który każdego dnia z zamiłowaniem i oddaniem pracuje nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Specjalizujemy się w produkcji strojów dla takich dyscyplin jak:

kolarstwo

lekkoatletyka

triathlon

wrotkarstwo

łyżwiarstwo

własna produkcja

Nasze produkty to owoc pracy, wymiany umiejętności i kompetencji wielu osób. Nieustannie uczymy się, planujemy oraz wdrażamy nowe rozwiązania.

Posiadanie własne produkcji to nie tylko przywilej, ale i olbrzymia odpowiedzialność. Kontrolujemy każdy etap powstawania Waszych bibsów oraz koszulek. Nasza siedziba tętni życiem, stanowi niezwykły tygiel kreatywnych oraz technicznych umysłów. Sięgamy po najwyższej klasy włoskie i francuskie materiały, ewoluujemy, zmieniając nasz konstrukcje, aby zapewnić najlepsze osiągi, wygodę i niebanalny wygląd. Współpracując z klubami z Polski i zagranicy stworzyliśmy perfekcyjne konstrukcje dla najbardziej wymagających zawodników.

NASZ CEL
I MOTYWACJA

Nadrzędnym celem i motywacją jest dla nas dostarczanie tego, co najlepsze ludziom aktywnym i podobnie jak my – pełnym pasji do sportu i rekreacji.

Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta, dostarczając produkty i technologię, na którą zasługujesz. Wsłuchujemy się Wasze uwagi, przeprowadzamy liczne badania i testy. W pogoni za doskonałością każda sugestia staje się dla nas cenna. Staramy się znaleźć dla Was czas nie tylko na rozmowy o sprzęcie i pokonanych kilometrach. Nasi klienci to często również przyjaciele, których chętnie zapraszamy na kawę do biura i centrum dowodzenia Martombike w Swarzędzu pod Poznaniem.

ZAUFALI NAM