Najczęstsze pytania

FAQ - czyli co i jak

Pracę na finalnym zleceniem zaczynamy po akceptacji mailowej projektu i zlecenia. Od tego momentu zmiany w ilościach, projekcie graficznym, są praktycznie niemożliwe, lub wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Druk sublimacyjny wiąże się z przygotowaniem papierów do transferu. W następnym etapie następuje przetransferowanie grafiki na materiały. Niestety, są to kosztowne operacje, i jeśli nie ma wyjścia i trzeba wydrukować jeszcze raz materiały, możemy to zrobić, jednak koszty za to ponosi klient.

Oczywiście jest taka możliwość, stroje wysłane do przymiarki nie mogą być używane. Pobieramy 100% kaucji wartości strojów którą zwracamy po odesłaniu strojów.

Tak, wykonujemy taką usługę. Koszt wszycia wkładki to 20 zł + koszt wybranej wkładki.

Tak, rozpoczynamy produkcję od jednej sztuki. Zapoznaj się z naszymi cennikami pobierz cennik

Znasz się na projektowaniu w krzywych – możesz śmiało przygotować własną grafikę i przesłać do nas.
Wykroje znajdziesz w zakładce „odzież dla teamów”. Klikając na wybrany produkt, poza dokładnym opisem, znajdziesz plik pdf do pobrania.

UWAGA: Zakładamy, że posiadasz prawo do wykorzystywania grafiki którą do nas przesyłasz. Nie ponosimy odpowiedzialności za bezprawne wykorzystanie tych materiałów

To zależy od stopnia skomplikowania projektu i czasu pracy naszego grafika, z reguły jest to kwota 250 zł.

Oczywiście! Posiadamy szereg gotowych szablonów, które możemy dostosować do Twoich oczekiwań. Wystarczy podać nam nazwę bądź przesłać screen wybranego wzoru, dostarczyć swój logotyp w wektorach i podać nam kolor (paleta barw CMYK) jaki ma mieć odzież!

Poważniejsze modyfikacje to dodatkowy koszt – 1 roboczogodzina grafika – 50 zł

Przykładowe grafiki

Nic, jeżeli projekt pozostaje bez zmian to przygotujemy to dla Ciebie bez dodatkowych opłat!

Czas produkcji uzależniony jest od kilku czynników, jednym z nich jest przede wszystkim czas, w jakim zamówienie zostanie złożone. W szczycie sezonu ten okres wynosi między 6 a 10 tygodni od daty akceptacji zamówienia oraz grafiki, natomiast poza sezonem – do 4 tygodni.

Tak, za dopłatą – 30 % wartości zamówienia. Realizacja produkcji przyspieszona jest dwukrotnie – poza sezonem zlecenie wysłane będzie po 2 tygodniach, natomiast w trakcie sezonu już po 3 tygodniach możecie cieszyć się gotowym ubraniem!

Tak! Jeżeli nosisz spodenki np M a koszulkę L to nie ma problemu żebyśmy przygotowali taki zestaw dla Ciebie!

Niestety nie, dlatego pamiętaj by dokładnie zapoznać się z naszymi tabelami rozmiarów, produktem oraz ofertą.

Stopień uszkodzenia odzieży musi zostać przez nas oceniony, dlatego prosimy przysłać na nasz adres wyprane i wysuszone produkty. W paczce powinna znaleźć się informacja z adresem zwrotnym, numerem zamówienia sklepowego oraz opisem uszkodzenia.
Istnieją dwie opcje na odzyskanie pełnowartościowego produktu. Po otrzymaniu odzieży kontaktujemy się z klientem w celu przekazania informacji o szacunkowej wartości naprawy. Można wtedy wybrać, czy mamy dokonać naprawy (czas realizacji to ok 4 tygodni), czy klient zdecyduje się na zakup nowego produktu ze zniżką -30% (dotyczy produktów ze sklepu online).
Klienta zawsze traktujemy indywidualnie i każda sprawa rozpatrywana jest osobno, z najwyższa starannością.