Martombike w czasach pandemii

Świat skręcił nagle w niespodziewanym kierunku. My – sportowcy, amatorzy, profesjonaliści, pasjonaci. Wszyscy my, którzy mijamy się na trasach podczas treningu, doskonale wiemy jak pokonywać trudności. Wiemy, że każde potknięcie lub upadek jest tylko nauką, a porażka kształtuje nasze osobowości. Dlatego przeorganizowaliśmy czas pracy, zmieniliśmy standardy, wprowadziliśmy inne zarządzanie produkcją, wszystko po to, by utrzymać rozwój i działanie zgodnie z grafikiem. W międzyczasie zamierzamy tworzyć nasze produkty z jeszcze większą kreatywnością i pasją.

Co się zmieniło?

Martombike zmienił godziny pracy i podział departamentów. Wszystko po to, by pracownicy mieli ze sobą jak najmniejszy kontakt  zgodnie z zaleceniami ministra zdrowia, WHO i innych publicznych agencji bezpieczeństwa. Nasi pracownicy są dostępni i gotowi odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w standardowych godzinach pracy. Przestrzegamy przy tym ograniczeń i wytycznych wydanych przez aktualny rząd. Jak zapewne każdy z Was, my również monitorujemy bieżące informacje i staramy się funkcjonować w oparciu o prognozy. Dlatego firma działa i zwiększa stopniowo tempo pracy w aktualnych, wyjątkowych warunkach.

UWAGA: Sklep stacjonarny jest nieczynny do odwołania. Umożliwiamy jednak odbiór zamówień osobiście. Po otrzymaniu informacji o zrealizowaniu zamówienia, należy skontaktować się telefonicznie w celu ustalenia terminu odbioru pod nr. 666 610 899.

Płatność tylko i wyłącznie kartą. Faktury wystawiamy tylko do zamówień w których została umieszczona informacja o jej wystawieniu.


Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zwiększyliśmy jeszcze bardziej wymagania z zakresu higieny osobistej, wprowadziliśmy model pracy polegający na separacji działów. Produkty pakowane są w możliwie sterylnych warunkach. Działy pracują w maseczkach i rękawiczkach zaś po każdym bezpośrednim kontakcie pracownicy używają środków dezynfekujących. Po każdej zmianie działy są odkażane specjalnymi preparatami zalecanymi przez sanepid. Jak informowaliśmy wcześniej, nie obsługujemy klientów w siedzibie firmy, staramy się dla wspólnego bezpieczeństwa ograniczyć kontakt bezpośredni. Na tę chwilę ta metoda zdaje się być jedną z najlepszych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa.

Co stworzyliśmy w odpowiedzi na aktualną sytuację?

Udało nam się stworzyć maskę ochronną, wielorazową, utrzymującą stałość wykończenia antybakteryjnego do 100 prań. W kolejnym etapie stworzymy maski z włókniny dla szpitali i innych instytucji państwowych. Aktualnie testujemy maseczki dla naszych pociech, w przedziale 2-5 i 6-12 lat. Wszystkie te maseczki będziemy mogli wykonać w grafice klienta:)

Czy produkty wysyłane do Was są bezpieczne?

Tak, WHO potwierdza, że nie ma ryzyka związanego z przenoszeniem wirusa na paczkach lub tekstyliach. Z siebie dokładamy wszelkich starań, by ten wirus się nie pojawił na żadnym z etapów produkcji.

Czy można obecnie złożyć zamówienie i kiedy będzie rozpoczęcie realizacji?

Jak najbardziej, właśnie po to stworzyliśmy nowe struktury firmy, by produkcja odbywała się płynnie i bez zakłóceń. Jedyną zmianą jaką możecie odczuć, to kontakt telefoniczny. Z racji tego, że dział sprzedaży w dużej mierze pracuje zdalnie, często nie jesteśmy w stanie odbierać telefonu stacjonarnego. Nasze komórki działają bez przeszkód.

Czy wysyłka i zwroty realizowane są tak jak poprzednio?

Tak, zdarza się, że realizacja zlecenia przedłuża się o dzień lub dwa, jednak staramy się realizować przesyłki maksymalnie co dwa dni. Zwroty kierowane na nasz adres realizowane są tak szybko jak to tylko możliwe. Wymiana na inne rozmiary może generować opóźnienie. Jaki on nie jest, to jest to właśnie początek sezonu, a to często bardzo szybko zmniejsza nam stany magazynowe, jednak wszystkie braki doszywamy na bieżąco.

Tak jak pisaliśmy na początku, ciągle pracujemy i tworzymy. Wdrażamy nowe, dopieszczone produkty jak np. spodenki 521 Ultra MAT z serii Classic Black, z jedną z najlepszych wkładek dla długodystansowców. Pracujemy nad nowymi konstrukcjami dla dzieci i wprowadzamy dopasowaną kurtkę dla najszybszych Pań. 

Zostańcie z nami w tym nieciekawym wręcz skomplikowanym czasie, trenujcie w domach! Trzymajmy  formę fizyczną i psychiczną, bowiem niedługo widzimy się na wyścigu!