Dostawa i płatność

UWAGA: Sklep stacjonarny jest nieczynny do odwołania. Umożliwiamy jednak odbiór zamówień osobiście. Po otrzymaniu informacji o zrealizowaniu zamówienia, należy skontaktować się telefonicznie w celu ustalenia terminu odbioru pod nr. 666 610 899.

Płatność tylko i wyłącznie kartą. Faktury wystawiamy tylko do zamówień w których została umieszczona informacja o jej wystawieniu.

Dostawa

Odbiór osobisty

Możesz odebrać paczkę osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Swarzędzu przy ulicy Sikorskiego 13. Bez dodatkowych opłat.

Pamiętaj jednak, że najpierw poinformujemy Cię o tym, że paczka jest gotowa do odbioru. Zapraszamy dopiero po otrzymaniu maila, wiadomości do zlecenia albo kontakcie telefonicznym.

Wysyłka

Termin realizacji zamówień wynosi od 5 do 14 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty. Co oznacza, że w tym terminie paczka jest przez nas nadana. Dostawa paczki przez kuriera to z reguły jeden dzień roboczy. W regulaminie DPD jest to jednak czas szacowany, czyli mogą dostarczyć paczkę w ciągu 48 godzin.

Koszt dostawy 0 zł. -30 zł.

Prosimy jednak o wyrozumiałość w okresie wzmożonego ruchu, tj. okres wyprzedaży, święta, szczyt sezonu.

Płatność

Płatność przy odbiorze osobistym

Płatność realizowana w siedzibie sklepu, po wcześniejszym otrzymaniu wiadomości o gotowości zlecenia do odbioru. Płatność gotówką lub kartą.

Przelew na konto

Proszę pamiętać, że czas księgowania jest zróżnicowany, często potwierdzenie o zaksięgowaniu wpłaty otrzymujemy dzień (roboczy) później od daty zrealizowania przelewu.

Płatność elektroniczna

Przelew Paypal oraz Przelewy24

Płatność za pobraniem

Wiąże się z dodatkową opłatą, dla zamówień do 350 zł – 30 zł, dla zamówień powyżej tej kwoty – 5 zł


Zamówienia staramy się realizować tak szybko jak to tylko możliwe, dopiski „pilne” czy dodatkowe maile i telefony mogą wręcz negatywnie wpłynąć na czas ze względu na fakt, że musimy nawiązać z Wami kontakt zamiast zająć się pakowaniem paczuszek dla Was 😉

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu oraz zakładki z FAQ.