Crash replacement

Cieszymy się mogąc Martombike zaoferować Ci dodatkowe wsparcie również po dokonaniu zakupu produktu Martombike. Jeżeli w wyniku wypadku, zderzenia, kraksy z Twoim udziałem doszło do uszkodzenia produktu naszej firmy, nie przejmuj się – nie jesteś sam.

Oferujemy Ci wówczas dwie możliwości. Możesz odesłać do nas uszkodzony produkt, a my dokonamy wszelkich starań aby go naprawić zupełnie za darmo. Ty pokrywasz jedynie koszty transportu. Prosimy pamiętać, że chociaż Martombike dokłada wszelkich starań, aby przywrócić elementy do ich pierwotnego stanu, mogą wystąpić drobne modyfikacje w dopasowaniu kolorystycznym, użytym materiale lub technologii. Zanim wyślesz do nas uszkodzony produkt, poprosimy o wysłanie maila wraz z opisem sprawy i zdjęciami na adres: bok@martombike.com


Nie zawsze będziemy wstanie naprawić uszkodzenie, dlatego pozostawiamy Ci również drugą opcję. Bo naszej analizie sytuacji (również na bazie dostarczonych zdjęć) – możesz zakupić produkt z tej samej kategorii z rabatem 30% . Każda sprawa zostanie oceniona osobno, dołożymy wszelki starań aby Ci pomóc, wystarczy, że skontaktujesz się z nami wysyłając wiadomość mailową.

Naprawa odzieży może potrwać do 4 tygodni od otrzymania produktu przez nasz zespół naprawczy. W okresie wiosna-lato czas te może wzrosnąć w związku z dużą ilością bieżących zadań produkcyjnych.